in рецепти

Про що ля фем не шурше?

Подейкують що кожна жінка знає, але ніколи не скаже своєму музчині про те, що швидкість його хостінга має значення.

Про це і поговоримо.

Вже якось згадуваний МОЗ нещадавно оприлюднив цікаве дослідження про те, що позиція сайту в результатах гугля-мугля корелює (гуцули кажуть простіше – “дрибмає”) зі швидкістю какаде вашого сайту. Під какадою будемо мати на увазі швидкість завантаження першого слова ваших сторінок (і Боже борони, щоб це було якесь непристойне слово!). Це дослідження-застереження несе досить сакральне післання: як би ти свій сайт не оптимізовував (бо згідно старої гуцульської легенди: позиція сайту на сторінках гугля-мугля залежить від швидкості його завантаження) – це все теляткові під хвіст, якщо твій серверотримайло не леліє сервера як слід і не витирає щоранку на ньому порохи.

Бо ж кожна ля фем знає що як музчину добре г(х)остити то і його какаде виросте.

Повертаючись до теми просування сайтів – як же ж перевірити порядність вашого серверотримайла? Для цього є декілька сервісів, серед яких Петро Звір радить, наприклад:

http://www.webpagetest.org/

При цьому відкритим залишається запитання: з якого регіону перевіряти какаду вашого сайту (бо ж нехай сервер закопаний собі десь в пильний криївці біля Яремчі, але звідки гугль-мугль прийде його там перевіряти? Чи приповзе він тією козячою стежечкою з зелених карпатських полонин, чи може його післанці припливуть бистрою черемошанською водою в компанії завжди пяних ботів?..

Не знаю..
І отакий от водограй.

Написати відгук

Comment