Розкрутка сайту в соціальних мережах

Ти такий собі бізнес(ву)мен з великим бізнесом в штанах кишені.

Ти став на слизький шлях соціальних мереж в надії підняти продажі і прочистити карму.

Ти зареєструвався на фейсбуці, твіттері, закинув фотку модного крему, який Ти сам вариш у себе в підвалі лабораторії, гарно назвав, поставив ціну за яку б сам у себе купив, і чекаєш, що клієнти кинуться на нього як зомбі на мед.

І напівдорозі ти запнувся сам об свої ж ноги. Ну знаєш як це буває: біжиш, біжиш і тут як “БАЦ”- права нога вже кружляє в стрімкому контемпі з лівою. А чому так не думав? Давай поясню: допустимо ліва нога це ти з твоїм продуктом, а права це твій покупець. І от на ліву ти вдягнув гарну шкарпетку, придумав хитромудру назву, сфоткав так, щоб пальців в кадрі не було видно, зверху модного мешта натяг щоб файно йшлося, а другу абияк помалював в колір шкарпетки, і чекаєш, що на дорозі не буде битого скла. Так не буває, друже.

Допустимо в тебе на фейсбуці набралось сто “друзів”, але чи Ти знаєш цих людей? Ну, звісно, не в реальному житті, а хоча б в віртуальному? Ні? А як ти збирався щось їм продавати? Ти ж навіть не знаєш чи це цікаво комусь, хтось читає тебе, чи хоча б взагалі заходить до тебе. Ось чому потрібно знати хто друг, хто враг, а хто просто так, за компанію додався.

Тут тобі вже допоможе Хутсюіт пробачте на слові, більш просунуті юзери називають його Hootsuite. Він підійде для тих, хто хоче краще зрозуміти свою сторінку в соціальній мережі і людей які там. Ну, припустимо, ти хочеш знати скільки народу заходить до тебе – відкриваєш статистику і дивишся хто, коли, як, скільки років, де живе, імена батьків, паспортні дані (про останнє я звичайно жартую, насправді там лише коли і ким виданий паспорт), потім заходиш в дописи і споглядаєш хто полайкав, а хто зразу репост зробив – і зразу розумієш хто твій справжній шанувальник (а значить, крему він візьме трилітрову банку щонайменше).

Або, наприклад, у суботу треба до Василя на хрестини йти, або в село бульбу підгортати, а ти хотів наробити постів про свій крем, є вихід – заходиш в планувальник і ставиш свій запис переднім числом.

А може тобі захочеться почитати, що кажуть твої конкуренти про тебе, або як вони діляться таємними добавками своїх продуктів, тут все також досить просто, ти клікаєш на пошук, забиваєш що тебе цікавить і хутсюіт тобі все пошукає.

Ну це так, коротко і загалом, якщо надумаєш його освоїти шукай у всія гугла як це зробити, а ще краще збережи свій час і приходь до нас, ми знаємо як це зробити за тебе 😉

hoot

Створити сайт – швидко, а сто сайтів?..

автоматизація рутини

..а створити сто сайтів – як два пальці об бетон – головне взяти правильний інструмент і попередити ля фем щоб не хвилювалася коли браття опришки принесуть тебе на топірцях пізно вночі і ти будеш пахнути “князем сангушком”. Ну бо ж не сайтами тобі пахнути і не липами духмяними.

Нещодавно ми спіпрацювали з фармакологічною компанією, яка бажала бачити окремий сайт для кожного зі своїх чудо трунків (антидоти від вроків і кровосісів, збільшення силіконових та зменшення жирових покладів в організмі реціпієнта, тощо). Оскільки асортимент вимірюється десятками найменувань і потрібно мати можливість швидко змінювати функціональність цих сайтів, то ми вирішили скористатися послугами спеціалізованого сервісу.

Автоматизація рутини дозволяє зберегти багато годин життя!

Знаряддя Праці

СЕО мольфари

Анонсуємо новий розділ в якому будемо описувати раритетні і постмодерні гуцульські засоби для кування і загартовування сайтів, а також відгуки членів Спілки Мольфарів Прикарпаття про них.

Наприклад

Шановні браття і побратими – не встидайтиси, питайтеси і воздастси Вам многократно – в вигляді бонусів та інших гараздів.

За повагою,
гламурна гуцул команда Кредансу.