in рецепти

Хто не нюхає спірта – не пє шампанського!

Рецепт добре просунотого сайту:

візьміть 1 (один) недоглянутий cайт з 1001 сторінкою про кожну баночку фарби якою вони торгують (бажано, щоб сайт був двомовний, але не більше, бо якщо більше – то застреліть мене зразу). І ще пошукайте, щоб цей сайт був на такому сервері до якого конектився франц цісар йосиф в свої молоді роки.

Взяли?..
Подумайте добре – воно вам треба?..

Якщо відповідь ствердна – мій низький вам уклін – ви справжній друг екстримала і серце у вас добре і мягке як синтепонова подушка.

Тепер займемося приготуванням страви: витисніть цей сайт так сильно як лише зможете – додайте кешування, повисмикуйте все лишнє (наприклад комноненти які починаються з sef чи seo – вони часто надають страві неприємного СЕОмороду, взагалі не полінуйтеся і проженіть сайт через січкорізку. Тим більше що moz.org (екс seomoz.org) радить зменшити час завантаження сайту чимдужче. ВиПЕРДЖАЮчи можливі запитання зразу відповідаємо: ні MOZ.ORG не сайт Міністерства Охорони Здоров’я і, ні вони не прісувають і різрібляють сайти при Кабінеті Міністрів України).

Далі увага, нашпигуйте страву словами за якими хочете його шукати (наприклад, “фарба євросинька”) – давай-давай не жалій – вставляй це слово часто і без почуття міри. Ну хіба трішки додай там ще шось про Україну і вівчаря в садочку, щоб текст виглядав, як каже Сергій Жадан – “рельєфніше”.

Господиньці на замітку – коли нашпиговуєш цим словом сторінки – не забудь додати слова і в адресу сторінки, наприклад, /farba-euro-synka.html – гості будуть приємно вражені цим.

Ще! не полінуйся і понаписуй різні мета теги для кожної баночки тої фарби – смаку воно не додасть, але це для гурманів – щоб точнюні вже не мали до чого доколупатися.

Все – страва майже готова – добре переміщайте і залиште бродити не тиждень.

Смачного – ви в жопі в топі!

Написати відгук

Comment