Не словом, а гуглом!

хіба може бути краща реклама ніж власний приклад?

 

осьдечки наш сайт не перестає крутитися в топ 5 гугля, аж тепер дві наших сторінки туди приплили.
і ще цікаво спостерігати, як гугль тестує різні алгоритми для ранжування, і при цьому сайти, як мацьопкі кораблики, гойдаються на його хвилях то вгору то вниз – плюс-мінус 5 позицій. а він додолу верби гне широкі і всьо такоє:

top10

аж деякі кораблики не витримують і гугло-цунамі змиває їх в унітаз.

тому чорноброві пильнуйтеся!

“ГЕРОЇ БІЗНЕСУ — ГЕРОЯМ КУЛЬТУРИ”

Вони трохи розгублені і не всі між собою знаються, але, вочевидь, уже підозрюють, що варто б одне з одним заговорити..

Юрій Андрухович, “12 обручів”

І говорити про них потрібно, бо між нами жувуть люди про яких необхідно повідомляти і підтримувати з допомогою усіх можливих інформаційних каналів (а особливо сучасних). Вони “голодні, геніальні і живі”, з наголосом не на “голодні”, на “живі”. Вони проводять унікальні виступи, виставки, майстер класи в різних містах України, і дуже часто, ми цього не помічаємо. Хоча хто знає коли така нагода трапиться наступного разу.

Наша компанія старається підтримувати живих класиків української культури, підтримайте і Ви, відвідавши їх сайти і дізнавшись більше про їх життя і творчість:

Марія Корпанюк – художниця з міста Івано-Франківська
Сергій Жадан – письменник з міста Харкова
Юрій Андрухович – письменник з міста Івано-Франківська

Знаряддя Праці

СЕО мольфари

Анонсуємо новий розділ в якому будемо описувати раритетні і постмодерні гуцульські засоби для кування і загартовування сайтів, а також відгуки членів Спілки Мольфарів Прикарпаття про них.

Наприклад

Шановні браття і побратими – не встидайтиси, питайтеси і воздастси Вам многократно – в вигляді бонусів та інших гараздів.

За повагою,
гламурна гуцул команда Кредансу.