in почитати

В нашій новій рубриці “почитати” пропонуємо огляд книжки з серії “для дурбеликів” про підвищення продаж. Термін “lead generation” примандрував до нас з темних доютубних часів і означає на гуцульському діалекті “збільшення кількості покупців”. Тобто надалі “ліда” – це наш потенційний покупець, і чим більше “лідок” нам вдасться згенерувати тим безхмарнішим буде майбутнє і кольоровішими сни.

Книжка зарубіжного автора критично підходить до проблеми генерації лідок і з перших сторінок захоплює читача жвавою і доступною (не лише для дурбеликів) мовою. Детально розглянуті види “лідок” – холодні, гарячі тощо.

Окремо присвячено розділ формуванню успішної команди продавців – менеджер соціальних медіа, контент менеджер, креативний дизайнер, організатор подій – це далеко не повний список осіб залучення яких потрібне для стабільного зростання Ваших продаж.

Кожен учасник цієї команди знайде щось цінне для себе в цій корисній книжці – наприклад, контент менеджер ознайомиться з тим як якраще запланувати публікацію матеріалів на сайтах, електронних листах чи соціальних мережах.

Як краще сегментувати потенційниних покупців, яка формула успішного заголовка в мейлі, як виміряти ефективність кампанії по залученню лідів, чи доможе Вам спліт-тестування сторінок, і чи потрібно взагалі Вам створити сайт? На ці та багато інших “по дибільному напісаних” запитань дасть відповідь ця чудо книжка.

Ось, коротка цитата з розділу 23 “Десять потужних тактик для генерації лідів”:

Партизанський маркентинг – це стратегія, що користується невизнаними, часто низькобюджетними методами, для того щоб повідомити про себе. Для цього може спрацювати звичайне обліплювання сусідських дверей саморобними стікерами, або ж щось цікавіше, наприклад, флешмоб. З нашого досвіду партизанський маркентинг спрацьовує найкраще для організації заходів.

Отож бо малята, гарної Вам читанки..

Написати відгук

Comment

  1. Про яку конкретно книжку йде мова в статті, хто автор?