in рецепти

Будда сумно спостерігає за потугами запуску сайтів без контент стратегії. А Шіва (не плутати з Шевою) чіхає при цьому потилицю всіма чотирма руками.

Гєнацвалі, якщо ти починаєш роботу над запуском сайту, то починай все по фєнь-шую. Забий на логотип і вплив його квадратності на потенційні успіхи. Не морочся за сучасний дизайн. Але стань і подумай для кого, про що, як і коли ти будеш писати (ну чи спеціально навчена група філологів під твоїм керівництвом).

Повір, люди будуть вражені логопитом і дизайном, але забудуть за тебе через 10 секунд його споглядання. Але твоє добре слово і гостра думка – переконають людей в тому, що ти надійний гєнацвалі і партнер, а не смердючий циган (нічого особистого проти ромів загалом не маю).

Отже, визначся:

для кого ти будеш писати (цільова аудиторія найшого сайту kredance – самі файні гуцули і ми цим пишаємося, і для них писали, пишемо і пиштати будемо!). Це допоможе тоді підбрати відповідний стиль і манеру написання статей, і медіаматеріалів (дуже мікрофільми, шпаргалки, наскельні напдіси, графіті). А також допоможе з підбором авторів.

про що ти будеш писати (набір тем, які можуть і будуть цікавити цільову аудиторію).

як ти будеш писати – тобто через які канали планується поширення інформації. Чи є можливість генерувати відео-контент чи потенційний автор боїться камери як жид сала? Чи є можливість формувати інфографіку для популяризації певних тем. Чи ця тема дозволяє обговорення в соціальних мережах (ггг ніби є такі теми про які би встидалися говорити в фейсобуку). Чим більше каналів ти можеш дозволити задіяти, тим краще це гикнеться на розкрутці твоїх сторінок

склади розклад публікацій і дотримуйся його як десяти заповідей Божих. пиши в середу до полудня в файсбук і утримуйся від сенсацій в неділю по обіді. І взагалі віддавай перевагу денним годинам, бо ми всі українці теплокровні і світлолюбні.

Друже, ти хочеш знати як вигладає розклад публікацій контенту?
Тоді продовжуй читати нас щотижня і добро переможе атомну енергетику!

Написати відгук

Comment