in трафунки

Діти в школі, а особливо твоя ля фем, знають – для хорошого продвинутого українського сайта точнюні-обов’язкуні треба потужну “сцилочну масу” – чим її більше і чим ця маса більш сцилочна – тим більше разів ти пацан.
Бо інакше як?

Але будьмо відверті – твоя ля фем, а тим більше діти в школі, не завжди володіють ситуацією сповна. В нових підручниках за редакцією в.о. міністра табачніка ще не записали, що гугль-мугль вже кілька років, як не реагує на цю саму масу або якщо і реагує то, як бик на мої мега червоні труси з написом “nerd life”.

Якось ми співпрацювали з імператором Зургом з приводу просування його сайту – особливістю якого була “конкуренція з висококонкурентними запитами”. Виявилося, сайт уже декілька разів просунули причому досить далеко. Під вагою сцилочної маси він тяжко прогнувся і йшов до дна як святослав вакарчук в однойменній пісні.

Друг і розрадник втомлених гуглом інженерів-просувайників – moz.org – розмістив цікаву статтю на цю тему (в розділі “говорить і показує гуцулка ксеня”). Ксеня радить почати з того, що відмовитися раз і на завжди він ганебноі практики закупів на базарах посилань з сайтоферм сумнівного походження. Думаєте просто? Ці трахомонади доведеться виводити ще не один місяць і блокувати їх в robots.txt і гугл майстрі . Тому почніть зі сканування всіх вхідних посилань з допомогою:

http://www.opensiteexplorer.org/links

і акуратно (щоб не відрізати собі лишнього) блокуйте сумнівні спам посилання.

Чи варто все таки закупляти посилання?

Наш свійський експерт Петро Звір вважає що “категорично ні”. Але він тут же радить, що варто написати декілька хороших статей з контекстними посиланнями на ваш сайт і розмістити їх на шварних гуцульських сайтах без голих баб та іншої чортівщини.

Принагідно звернемо увагу що розміщення цих статей на гуцулопедії є неефективним з точки зору якості вхідних посилань (бо вони всі гавтоматично отримують атрибут nofollow), але в той же час такі статті можуть дати приріст цільового трафіку (свій до свого по своє).

Ще порада для доброго господаря – якщо сусідські кури і алігатори часто пасуться на вашій грядці з канабісом – закупіть йому сцилочноі маси – будьте вигадливі як зі своєю ля фем – підберіть доброзичливі слова від серця для цих 1001 посилання. Добрий ефект дадуть такі анкорні фрази як “дешева віагра”, “довга піська”, “швидкий заробіток” тощо.

В невідомість і до зірок!

Написати відгук

Comment