Найкращий наступ – це захист

Пані та панове..

Переконливо просимо Вас захистити свій сайт, адже москаль не дрімає. В це важко повірити, але щодня і щогодини він намагається проникнути на Ваш сайт.

А отримавши доступ до сайту, він не напише там дурнуватого повідомлення типу “тут був вася”, а тихенько зачаїться і буде використовувати Ваші обчислювальні потужності для своїх москальських штучок. Наприклад, буде здійснювати поштову розсилку без Вашого відома, або ж перенаправляти відвідувачів кудись на сайти Уельської Народної Республіки (УНР). А ви будете дивуватися чому так мало відвідувачів сайту з рекламних оголошень купляє Вашу продукцію. Ще один зі способів взламу – це розмістити на сторінках сайту приховані посилання на свої ресурси (от паразіти!)

Резонне запитання – як захиститися?

Рецепт такий:

  • регулярний аудит (наприклад, раз на місяць)
  • оновлення програмного забезпечення
  • використання довгих паролів і їх періодична зміна

Це те, що допомагає зупинити взлом сайту.

Регулярний аудит – вимагає участі фахівця, який би переглядав інформацію про доступ до сайту і  змінені файли – і вчасно блокував найактивніших хацкерів.

Наш комрад і борець з хацкерами проти людства – Lord Of The Pings – залюбки проконстультує Вас. Тому пишіть і питайте.

В наступних публікаціях ми напишемо про те як провадити аудит самостійно в домашніх умовах з допомогою напильника, гусячої лапки і воску (після цього доведеться йти сповідатися, бо як відомо зливати віск відноситься до грішних діянь). А ще про налаштування Kali Linux та інші цікаві засоби для протидії взлому сайтів.

Вплив HTTPS на позиції сайту

Для тих хто в темі скажемо коротко:

вплив є

Для всіх інших пояснимо – Ваш сайт може мати таку адресу http://google.com.ua або ж таку https://google.com.ua
Якщо придивитися уважно, то вони відрізняються лише буквою “s”. Крім того, вони ще й відрізняються приблизно $30 на рік (така приблизна ціна використання HTTPS для сайтів). Сайти з адресою HTTPS вважаються більш захищеними, а тому, часто мають вищі позиції (google зуб дає, що так і є).

А от ми знаємо, як зробити свій сайт HTTPS не платячи $30 на рік. І хто буде чемний тому розповімо ♥

Контент стратегія

Будда сумно спостерігає за потугами запуску сайтів без контент стратегії. А Шіва (не плутати з Шевою) чіхає при цьому потилицю всіма чотирма руками.

Гєнацвалі, якщо ти починаєш роботу над запуском сайту, то починай все по фєнь-шую. Забий на логотип і вплив його квадратності на потенційні успіхи. Не морочся за сучасний дизайн. Але стань і подумай для кого, про що, як і коли ти будеш писати (ну чи спеціально навчена група філологів під твоїм керівництвом).

Повір, люди будуть вражені логопитом і дизайном, але забудуть за тебе через 10 секунд його споглядання. Але твоє добре слово і гостра думка – переконають людей в тому, що ти надійний гєнацвалі і партнер, а не смердючий циган (нічого особистого проти ромів загалом не маю).

Отже, визначся:

для кого ти будеш писати (цільова аудиторія найшого сайту kredance – самі файні гуцули і ми цим пишаємося, і для них писали, пишемо і пиштати будемо!). Це допоможе тоді підбрати відповідний стиль і манеру написання статей, і медіаматеріалів (дуже мікрофільми, шпаргалки, наскельні напдіси, графіті). А також допоможе з підбором авторів.

про що ти будеш писати (набір тем, які можуть і будуть цікавити цільову аудиторію).

як ти будеш писати – тобто через які канали планується поширення інформації. Чи є можливість генерувати відео-контент чи потенційний автор боїться камери як жид сала? Чи є можливість формувати інфографіку для популяризації певних тем. Чи ця тема дозволяє обговорення в соціальних мережах (ггг ніби є такі теми про які би встидалися говорити в фейсобуку). Чим більше каналів ти можеш дозволити задіяти, тим краще це гикнеться на розкрутці твоїх сторінок

склади розклад публікацій і дотримуйся його як десяти заповідей Божих. пиши в середу до полудня в файсбук і утримуйся від сенсацій в неділю по обіді. І взагалі віддавай перевагу денним годинам, бо ми всі українці теплокровні і світлолюбні.

Друже, ти хочеш знати як вигладає розклад публікацій контенту?
Тоді продовжуй читати нас щотижня і добро переможе атомну енергетику!