in рецепти

Пісну новину протрембітали нам братні гуцули з силіконових гір..
Виявляється відовчера, якщо Ваша господарка (читаємо сайт) не адаптована до відображення на мобільних пристроях, то встид йому і кара Господня.
Практичні наслідки теж досить песимістичні – сайт значно втрачає позиції в видачі пошукової системи. Тому не дивуйтеся, якщо Ваш сайт значно “просів” і порєдні гості повернулися до Вас спиною. Єдвабна статистика стверджує, що вже зараз більше 20% людей заходять на сайти з мобільних пристроїв (і ця цифра тягнеться догори як трембіта до сонця).

Мольфар-Лесик радить такий рецепт:

1. Перевірте чи Ваш сайт “дружить” з мобільними пристроями. Це можна зробити викорстовуючи плече гугля-мугля:

https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/

Очевидячки вкажіть адресу Вашого сайту і дочекайтесь результатів аналізу.

Важливе зауваження: використовуйте Google Chrome браузер для такого тестування.

2. Якщо результат тесту позитивний (тобто сайт дружить з мобільними пристроями), то прокажіть тричі отченаш і богородицядіворадуйся і можете спати спокійно

3. Якщо ж результат тесту негативний (курва мама!), то простими молитвами не обмежимося.

По перше, не впадайте в нерви, бо ці зміни стали несподіванкою навіть для дуже поважних гуцульських господарок зі списку “500 гламурних вівець”

По друге, тричі отченаш і богородицядіворадуйся проказати треба все одно.

По третє, тепер Ви вже проінформовані, що Ваш сайт є зацофаним і потребує легкого ремонту. А як відомо, піднятися на середину Говерли і не встратися – це вже півдороги.

Тепер найважливіше: фасад Вашого сайту необхідно обновити. Єдиної поради як це зробити немає, бо пан Біг сотворив сайтів скільки зірок на небі і кожен має свої особливості. В більшості випадків – це досить проста процедура, яка проте вимагає нетремтячої руки і допомоги програмувальників.

Ми надаємо консультацію з приводу адаптації сайту для мобільних пристроїв, а також при потребі проводимо “оновлення” сайту. Тому сміливо пишіть чи дзвоніть.

Христос Воскрес!

Написати відгук

Comment