in рецепти

Хто рано встає… той ходить невиспаний цілий день

Кожен порядний гуцул дбає про те, як здати в аренду свою садибу зеленим туристам. А коли це стається – тоді гуцул вилазить на піпа івана і звідтам тримбітає. То лунає його радісна пісня на цілі Карпати.

Але звідки зелені туристи довідаються про його затишну гірську садибу під аренду на березі Черемошу? Цілком вірно – їм підкаже гугль-мугль (ті шо прийшли до гуцула з рекомендаціями від яндиська лежать тепер десь на дні того черемоша).

Це точнюні непростий гуцул, а певно супер-гуцул – в нього особлива маза з гугльо-мугльом і шварний сайт. Про це і поговоримо.

Отже, рекламувати свій сайт можна і треба. Адвордз чи фейсбук чи навіть той яндисько – дозволяють скерувати зелених туристів до вас за вказаними запитами. Тому важливо фалечно написати рекламне оголошення, яке буде найкраще відповідати змісту товару (послуги) і так само фалечно написати сторінку на яку приземлиться відвідувач.

Але саме це і є великим таїнством і незбагненним актом.

Оглянемо як феєрично це роблять інші рекламодавці, наприклад, за запитом “карпати відпочинок”:

капрати вiдпочинок

Це гламурне оголошення дозволяє відсікти бомжуватих відвідувачів для яких ціна 3020 грн надто висока і за чиї кліки по рекламі вам довелося би заплатити, а також інтригує поіздкою в міфічні КАПРАТИ. Кладу руку на топір я би побоявся туди їхати (а ну ще заставлять цілий Новий рік щось прати за три штуки гривень).. обережно це дуже екстримальний вид туризму.

карпати вiдпочинок - 2013-11-20_22.01.41

“Нєзабіваємий (він же “нє забіваємий”) отдих” – це коли ти сподіваєшся що тебе там не заб’ють, але як підтвердження марності твоїх сподівань є вказівка на те, що відпочинок буде “райський”. Одне що тішить то заб’ють тебе все таки в рідних Карпатах і не заставлять перед цим нічого прати (але це не факт!).

карпати вiдпочинок - 2013-11-20_22.04.38

Як ілюстрація до рекламно тексту в мене вибудовується візуальний ряд – затишний деревяний сарай, гуцул-бенд в вишиванках зі стразами лабають гуцульську румбу. А ти сидиш з друзями чи сім’єю – ох вже ці розволочені діти цифрової ери – і вагаєшся: зиму чи літо тобі сьогодні замовити – хочу літа!

Юначе, використовуй ці та інші рекламні оголошення як джерело натхнення і оминай граблі.

Написати відгук

Comment