in рецепти

Блага вість – шлях до нірвани

Люди приходять на цю землю: живуть, френдять і лайкають один одного десь на мордокнижці чи губляться в нерозбірливих вкантактах, потім нас банять – кожного в призначений час – короткі поминки – і ми летимо далі в незвідані астрали. За нами залишаються: невиконані обійцянки і кредитні зобовязання.

А що залишається за відвідувачами сайтів?.. Дуже часто тільки “відбиток вказівного пальця” в логах сервера і рахунок від провайдера.

Багато сайтів мають нецільовий трафік – люди тягнуться на світло в кінці тунелю – приходять втомлені гуглом – а там власники дрібного і середнього бізненсу сидять біля своїх сайтів-візиток в очікуванні поради жулікуватих СЕО ГЕмоРОЇВ.

Бо шкода відпускати цих прочан в інші тунелі і турбулентності пошукових систем – треба міняти стратегію і пропонувати їм Щось життєствердне і загальнолюдське, щось настільки цінне щоб воно і не коштувало зовсім нічого.

Отак “просунуті” сайти намагають перетворити нас в лояльних покупців і підсаджують на голку партнерства.
Найчастіше це виглядає як обмін нашого мейла на їхні пропозиціі.

Що можу запропонувати я як власник сайту за чийсь мейл (за такі [email protected] чи [email protected] пропоную дірку від бублика).

Виявляється 70 відсотків людей хотіли би отримати знижки і подарунки за свій мейл (так ніби вони цноту віддають, а не адресу), а ще 10 хотіли би бути в курсі ваших акцій і подій (точнюні, щоб отримати ті ж самі знижки і подарунки). Разом маємо десь 80 відсотків – решта збоченців оминемо увагою – це еліта і багєма – їхні витребеньки в ігнор.

Отож годуйте відвідувачів знижками і отримуйте їх мейли. Далі не лінуйтеся і поздоровте їх в восьмим марта чи днем захисту дітей – активна перепіська сприятиме налагодженню довготривалих взаємовідносин.
І періодично обійцяйте в наступних листах нові знижки.
Ця Блага вість буде тримати їх біля вас в очікуванні нових подарунків до судного дня чи в крайньому разі доки на заграють сурми Авалона.

Друже, прочитав це послання? Перепиши його 50 разів і відправ друзям тоді твій шанс виграти синій ланос в целафані зросте многократ!

Написати відгук

Comment